KONST / Litografier / Färglitografi 5591229
nr 559 1229
Färglitografi
signerad A Fogelin, Istanbul, 45x57
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 december 2008
kl 19:26:50
200 kr
200 kr